Wykończenie mieszkań deweloperskich, szeregówek i domów jednorodzinnych

wykończenie łazienek

Przerobimy instalację wodno-kanalizacyjną. Przeniesiemy gniazda elektryczne. Zaproponujemy nowoczesne oświetlenie. Położymy płytki, rozmieścimy dekory i sfrezujemy krawędzie płytek. Wstawimy wannę i obudujemy ją płytkami. Położymy hydroizolację i zrobimy brodzik z odpływem liniowym. Zamontujemy geberit, bidet, parawan i kabinę. Powiesimy umywalkę oraz założymy baterię. Na końcu przywiesimy wieszaki i zamontujemy szafki. Sprawimy, że łazienka będzie nowoczesna i funkcjonalna.


Wykończenie kuchni

Przerobimy instalację elektryczną i wodno-kanalizacyjną zgodnie z projektem wykonanym przez firmę meblarską. Ułożymy glazurę przycinając i montując cokoły. Ułożymy płytki między blatem a szafkami wiszącymi. Wykonamy elegancki sufit podwieszany. Pomalujemy całość pomieszczenia.Wykończenie przedpokoju

Ułożymy glazurę i cokoły. Wymierzymy i wstawimy drzwi wewnętrzne. Wykonamy efektowny tynk dekoracyjny, który będzie odporny na zabrudzenia i uderzenia. Podwiesimy sufit, który oświetli i unowocześni to pomieszczenie.

Przerobimy instalację telewizyjną i elektryczną. Położymy panele i listwy. Stworzymy nowoczesny i elegancki sufit podwieszany. Położymy gładź. Pomalujemy ściany farbami dekoracyjnymi, które nadadzą indywidualny charakter pomieszczeniu.Wykończenie pokoi

Ułożymy panele i zamontujemy listwy, wygładzimy i pomalujemy ściany. Założymy karnisze i lampy.


Nasze prace spełnią nawet najbardziej wygórowane wymagania.

Jeśli jesteś zainteresowany umów się na bezpłatną i niezobowiązującą wycenę na której doradzimy najlepsze i najbardziej funkcjonalne rozwiązania.

Kontakt