Inteligentny dom

Inteligentny dom to nowoczesny budynek wyposażony w czujniki, programatory, automatykę sterującą. Będzie kontrolował dostęp światła i powietrza do budynku, stworzy szereg zabezpieczeń antywłamaniowych, ochroni przed pożarem lub zaczadzeniem, a także zapewni racjonalne sterowanie oświetleniem i ogrzewaniem pomieszczeń. Będzie też wyposażony w pojedyncze myślące urządzenia, które same będą planować i wykonywać te prace, na które wcześniej byliśmy wręcz skazani. Platformą porozumienia z budynkiem stanie się nasz smartfon.Indywidualne rozwiązania !

Oświetlenie

Każda pora roku, pora dnia czy sytuacja wymaga innego oświetlenia. W zimowe poranki światło powinno łagodnie zachęcać nas do wstania z łóżka, przy pracy zapewniać komfort dla oczu, a wieczorem, kiedy relaksujemy się w kąpieli czy przy dobrym filmie – budować miły nastrój. Światło dopasuje się do Waszego rytmu życia, a przy okazji oszczędzacie energię.

Ogrzewanie

Ciepło i przytulnie, a jednocześnie oszczędnie? Inteligentny dom pozwala dobierać optymalne temperatury dla każdego pomieszczenia w domu, a ponadto rozpoznaje sytuację zależnie od pogody czy np. otwartych okien. Temperaturą w domu możesz zarządzać w dowolny sposób, również za pomocą aplikacji w Twoim smartfonie.

Dom wypełniony spokojem

Inteligentny dom zadba o Wasze bezpieczeństwo oraz zabezpieczy przed skutkami pożaru, zalania, czy włamania. Dodatkowo każdego dnia ułatwia życie osobom starszym, dzieciom i ludziom o obniżonej mobilności.

Ogród

Z systemem inteligentnego domu możesz inteligentnie zarządzać nie tylko domem, ale również jego otoczeniem! Wszystkie instalacje i urządzenia  ogrodzie będą zgodnie współpracować dla Twojego bezpieczeństwa, komfortu i wygody.

Otoczenie domu

Steruj bramą wjazdową oraz garażową. Kontroluj rolety, grupy rolet oraz markizy. Podnoś, opuszczaj, zatrzymuj. Steruj kontem nachylenia lamelek żaluzji elektrycznych

Klimatyzacja

Ustawiaj termostaty w pomieszczeniach. Sprawdzaj jaka jest temperatura w domu lub na zewnątrz. Steruj rekuperacją, wentylacją lub klimatyzacją.

Profesjonalna obsługa

Zapewniamy profesjonalizm, niezawodność i  terminowość.

Proponowany system  inteligentnego domu  jest niezawodny i popularny w branży.

Bezpłatna wycena
533013440
biuro@mastar.pl

Ciekawa oferta dopasowana pod klienta

Atrakcyjna cena systemu inteligentnego domu

Ampio

Inteligentny dom AMPIO dzięki swojej rozproszonej strukturze jest niezawodny. Dzięki połączeniu magistralą komunikacyjną daje możliwość sterowania lokalnie, jak i z dowolnego miejsca, zarówno w budynku, jak i poza nim. Jego konstrukcja daje możliwość ciągłej modyfikacji i rozbudowy o dodatkowe moduły specjalnego przeznaczenia, uwzględniając Twoje indywidualne, zmieniające się oczekiwania .czytaj więcej...

Zarządzaj domem z każdego miejsca na świecie!

Kontakt