Sprawdzone marki !

Daikin


Doskonałe dopasowanie do nowych budynków Niskotemperaturowe pompy ciepła powietrze-woda stanowią odpowiednie rozwiązanie dla nowych mieszkań lub budynków. Połączenie ich z układem ogrzewania podłogowego lub grzejnikami niskotemperaturowymi to konfiguracja, która pobiera mniej energii do ogrzewania Twojego domu. Zaprojektowane w Europie dla Europy, nasze pompy ciepła powietrze-woda nadają się do stosowania we wszystkich strefach klimatycznych Europy przez cały rok. Zasilanie energią ze źródła odnawialnego Pobierając energię odnawialną z powietrza, nasza niskotemperaturowa jednostka Daikin Altherma ogrzewa, chłodzi i zaopatruje Twój dom w ciepłą wodę w sposób nie naruszający równowagi ekologicznej. Zasilanie energią odnawialną w 75% pobieraną z powietrza oraz w 25% energią elektryczną Osiąga klasę A++ efektywności energetycznej dla ogrzewania
Pobierz katalog

Daikin Altherma 3

Ostatnie uzupełnienie gamy urządzeń grzewczych Daikin oferuje najwyższy poziom komfortu, efektywności energetycznej, niezawodności oraz kontroli.

Lider innowacji !
Przyszłość jest w Twoich rękach

Nowa seria Sky Air na czynnik chłodniczy R32 oferuje technologicznie najlepsze w swojej klasie sterowanie klimatem dla firm i klientów.
Elastyczność projektu. Bardziej zwarta budowa. Cicha praca. Rozszerzony zakres operacyjny we wszystkich warunkach.

Wyjątkowo niskie koszty eksploatacji. Jeszcze mniejsze oddziaływanie na środowisko. Wszystko to dzięki wypróbowanej, przetestowanej technologii Daikin, na której zawsze można polegać.

Koncentracja na komforcie. Optymalne zdalne sterowanie dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów.

R32 to rewolucja na rynku. Bądź jej częścią. Już dzisiaj umów się na bezpłatną wycenę instalacji pompy ciepła opartej na systemie Daikin Altherma 3 !               

Dlaczego system grzewczy Daikin?

Ponad 50 lat doświadczenia w dziedzinie pomp ciepła
• Innowacyjne technologie grzewcze, obniżające koszty eksploatacji i optymalizujące wykorzystanie energii odnawialnej
• Prace badawcze i rozwojowe w Europie dla Europy
• Rozwiązanie dla każdego zastosowania
• Możliwość połączenia ze wszystkimi typami emiterów ciepła
• Zawsze pod kontrolą, z każdego miejsca dzięki aplikacj

R32 Daikin Altherma 3 oferuje bogaty wybór urządzeń

Najwyższe efektywności sezonowe zapewniające duże oszczędności w kosztach eksploatacyjnych
• Idealne rozwiązanie dla budynków nowych, a także dla domów energooszczędnych
• Temperatura wody na wyjściu na instalację na poziomie aż do 65°C sprawia, że jest to doskonały wybór dla budynków po renowacji

 Prosty montaż

› Rozwiązanie dostarczane w gotowości do pracy: wszystkie kluczowe elementy hydrauliczne są zamontowane fabrycznie
› Nowa konstrukcja umożliwia wykonywanie serwisu od przodu, a do całego orurowania można uzyskać dostęp z góry urządzenia
› Stylowy, nowoczesny wygląd
› Jednostka zewnętrzna została przetestowana i naładowana czynnikiem chłodniczym, co skraca czas instalacji

Łatwe uruchomienie

› Zintegrowany kolorowy interfejs o wysokiej rozdzielczości
› Szybki kreator umożliwia uruchomienie w maksymalnie 9 prostych krokach – cały system jest gotowy do pracy
› Konfigurację można przeprowadzić zdalnie i wgrać do urządzenia w dniu instalacji

Łatwe sterowanie

› Połączone działanie sterownika z nastawą zależną od pogody Daikin Altherma oraz sprężarki z inwerterem maksymalizuje efektywność nowej R32 Daikin Altherma 3 w każdej temperaturze na zewnątrz, zapewniając stałą temperaturę przez cały czas.
› Aby kontrolować temperaturę w domu codziennie, ustawienia można wprowadzać z dowolnego miejsca za pośrednictwem aplikacji Daikin Online Controller. Ten sterownik online pozwala regulować poziom komfortu w domu i dostosowywać je do indywidualnych potrzeb jednocześnie pomagając w osiągnięciu wyższej efektywności energetycznej. Typoszereg R32 Daikin Altherma 3 można także w pełni zintegrować z innymi domowymi systemami sterowania.

Wysokie parametry pracy

› Oferując temperatury aż do 65°C z dużą sprawnością, rozwiązanie R32 Daikin Altherma 3 nadaje się zarówno do ogrzewania podłogowego, jak i grzejników oraz zabezpiecza przed zamarzaniem aż do – 25°C, zapewniając niezawodne działanie nawet w najzimniejszych klimatach. › Optymalna kombinacja technologii Bluevolution oferuje najwyższe parametry pracy: » efektywność sezonowa aż do A+++
» efektywność ogrzewania aż do COP na poziomie 5,1 (w temp. 7°C/35°C) » efektywność ciepłej wody użytkowej aż do COP na poziomie 3,3 (EN16147)

Stand By Me, mój klimat bezpieczeństwa

Dzięki nowej instalacji Daikin oraz programowi serwisowemu Stand By Me masz pewność, że korzystasz z najbardziej komfortowych, efektywnych energetycznie, najbardziej użytecznych i najlepszych usług dostępnych na rynku.

Profesjonalny serwis

Serwis

Każda pompa ciepła Daikin Altherma jest uruchamiana przez Autoryzowaną Firmę Serwisową w ramach obowiązkowego programu uruchomieniowo-gwarancyjnego

Infolinia

Czas reakcji serwisowej w ramach gwarancji 24h

Opieka gwarancyjna

› możliwość korzystania ze specjalnej infolinii (czynna 7 dni w tygodniu) do zgłaszania ewentualnych awarii
› rejestracja urządzenia na portalu Stand By Me
› możliwość wykupienia przedłużonej gwarancji o 2 lata (łącznie 5 lat) na urządzenia w okresie do 1 roku od uruchomienia (poprzez portal Stand By Me)
› w trakcie 3-letniej gwarancji, brak kosztów za wymianę części przez Serwis w razie awarii

Umów się na bezpłatną wycenę pompy ciepła Daikin !

tel : 533 013 440

Niemiecka jakość

W ofercie posiadamy również  pompy ciepła sprawdzonych i renomowanych firm takich jak Viessmann oraz Vaillant.
Pobierz katalog Vaillant
Pomierz katalog Viessmann