Montaż klimatyzacji

Klimat w naszym kraju raczej nie należy do zbyt gorących, ale upały nie są czymś wyjątkowym. Wręcz przeciwnie, zmiany klimatyczne powodują, iż coraz częściej pojawiają się naprawdę wysokie temperatury. Kiedy osiągają one poziom ponad 30°C, to ciężko w takich warunkach o komfort życia. Trudno się dziwić, że klimatyzacja w domu staje się zjawiskiem powszechnym. Do niedawna podstawowym problemem była cena całego systemu klimatyzacji do domu, jednak w ostatnich latach koszt montażu klimatyzacji osiągnął poziom dostępny dla naprawdę szerokiej grupy osób.Profesjonalny montaż klimatyzacji !

Nowoczesne wnętrza

Współczesne klimatyzatory to niekiedy małe dzieła sztuki, dlatego mogą świetnie wpasować się w wystrój mieszkania.

Gdzie zamontować klimatyzację ?

Najlepiej jest kiedy możemy mieć klimatyzację w całym domu. Ale jeżeli jest to niemożliwe trzeba zamontować klimatyzator w pomieszczeniach, w których spędzamy najwięcej czasu. Takimi są zapewne salon oraz sypialnia. Są to pomieszczenia, gdzie odpoczywamy po ciężkim dniu pracy, więc należy zadbać o komfortową temperaturę i dobrą jakość powietrza. W sypialni spędzamy średnio 8 godzin dziennie, a sen w nagrzanym pomieszczeniu bywa meczący zwłaszcza podczas upałów.

Komfort

Klimatyzowane, chłodniejsze i filtrowane powietrze w domach i miejscach pracy daje nie tylko poprawę komfortu fizycznego i emocjonalnego, ale również zwiększa naszą efektywność. W domach gdzie są niemowlaki lub malutkie dzieci daje pewność prawidłowego i bezstresowego rozwoju maluchów.

Dopasowana oferta

Zapewniamy  wybór optymalnych rozwiązań, dopasowanych pod względem mocy, posiadanych funkcji oraz designu do Waszych indywidualnych potrzeb.

Posiadamy atrakcyjne rabaty na urzadzenia !

Rotenso

Pobierz cennik
Misją firmy jest dostarczanie najnowocześniejszych rozwiązań w instalacjach klimatyzacji, wentylacji i ogrzewania opartych o wysokowydajną i energooszczędną technologię Inverterową. Dzięki wieloletnim inwestycjom w rozwój technologii, urządzenia Rotenso® stanowią jedne z najbardziej innowacyjnych rozwiązań regulacji i kontroli temperatury w budynkach. Rotenso® sukcesywnie umacnia swoją pozycję na świecie, jako dostawca nowoczesnych, niezawodnych i dbających o środowisko systemów klimatyzacyjnych. Każdego roku firma Rotenso® wprowadza do oferty nowe jednostki klimatyzacyjne o coraz wyższych parametrach technologicznych i nowoczesnym designie.
Pobierz katalog

Fujitsu


Pobierz cennik
Idealny wybór dla domu i biura Fujitsu to japońska marka wierna tradycji tworzenia niezawodnych, funkjconalnych produktów wyróżniających się jakością i precyzją wykonania. Fujitsu oferuje najwyższej klasy rozwiązania klimatyzacyjne przeznaczone do całorocznego zapewniania komfortu cieplnego, spełniające oczekiwania zarówno klientów instytucjonalnych, jak i użytkowników końcowych. Systemy Fujitsu z powodzeniem sprawdzają się w mieszkaniach, domach jedno- i wielorodzinnych, apartamentowcach oraz wszelkiego rodzaju obiektach użyteczności publicznej o zróżnicowanej kubaturze tj. np. biurowce, hotele czy centra handlowe. Urządzenia projektowane w oparciu o najnowsze technologie spełniają rygorystyczne wymogi w zakresie efektywności energetycznej odpowiadające normom dla klasy od A do A+++. Na produkty Fujitsu udzielamy nawet 10-letniej gwarancji, co najlepiej świadczy o najwyższej jakości rozwiązań HVACR dostarczanych na bazie oferty japońskiego producenta.
Pobierz katalog

Haier

Pobierz cennik
Czyste powietrze, wolne od zanieczyszczeń, bakterii oraz smogu to zdrowie i dobry klimat dla Ciebie i Twojej rodziny. Projektanci Haier opracowali klimatyzator JADE Plus, który wyposażyli w najnowocześniejsze rozwiązania oczyszczania powietrza oferując klimatyzację na najwyższym poziomie. Urządzenia posiadają 2 technologie oczyszczania, technologia oczyszczania powietrza PURICOOL z filtrem IFD oraz technologia oczyszczania urządzenia SELF CLEAN, dodatkowo urządzenia oferują 4 osobne tryby pracy: chłodzenie, ogrzewanie, oczyszczanie oraz osuszanie. Sterowanie Wi-Fi w standardzie jest kompatybilne ze smartfonami, tabletami oraz komputerami stacjonarnymi. Poza korzyściami płynącymi do użytkowników, klimatyzatory JADE Plus działają w oparciu o ekologiczny czynnik chłodniczy R32

Pobierz katalog

Samsung


Pobierz cennik
Jako światowy lider w zakresie technologii firma Samsung nieustannie wykorzystuje innowacje i nowe odkrycia, aby w sposób ciągły zmieniać oblicze branży elektronicznej. Przez ostatnie czterdzieści lat stosowaliśmy te same przełomowe innowacje w systemach klimatyzacji. Dzięki niesamowitej konstrukcji oraz zaawansowanym funkcjom systemy klimatyzacji firmy Samsung rewolucjonizują branżę klimatyzacyjną. W roku 2017 spółka Samsung Electronics Air Conditioners Europe B.V. otworzyła swoją główną siedzibę w Amsterdamie w celu lepszej obsługi rynku europejskiego, który jest drugim, największym na świecie rynkiem dla systemów klimatyzacji. Nasze specjalnie utworzone biuro sprzedaży oferuje szkolenia, wsparcie techniczne oraz specjalistyczną dystrybucję w sektorze klimatyzacji.Rozwiązania z zakresu klimatyzacji dopasowane do Twojego domu Firma Samsung oferuje systemy klimatyzacji idealnie dostosowane do Twoich potrzeb – bez względu na to, w jakiego typu budynku mieszkasz. woje mieszkanie powinno zapewnić Ci spokój i relaks w każdej sytuacji — gdy odpoczywasz, bawisz się lub spędzasz czas ze swoją rodziną. Firma Samsung zapewnia ciche, stabilne i inteligentne rozwiązania oraz komfort bez przeciągów. Nasze produkty wywierają mniejszy wpływ na środowisko poprzez optymalizację zużycia energii.
Pobierz katalog

Mitsubishi


Pobierz cennik
MITSUBISHI ELECTRIC to firma z prawie 100-letnią historią jeśli chodzi o znajomość klimatyzacji. Cechami charakterystycznymi ich produktów są najwyższej jakości materiały, najwyższa jakość wykonania, innowacje technologiczne, które znane są z japońskiej dokładności oraz produkty zgodne z najwyższymi normami ekologicznymi. Marka Mitsubishi wyznacza trendy w branży klimatyzacyjnej.  Szeroka gama wszechstronnych jednostek zewnętrznych i wewnętrznych zapewnia wydajność pracy nawet w najbardziej wymagających warunkach klimatycznych. Od eleganckich systemów ściennych i urządzeń wolnostojących po kasety sufitowe oferujemy zróżnicowane rozwiązania, które można dopasować do każdego wystroju wnętrza. Wiele systemów jest wyposażonych w czujnik „l-see sensor”, oryginalne rozwiązanie firmy Mitsubishi Electric zapewniające lepsze sterowanie klimatyzacją. W połączeniu z innymi, rewolucyjnymi technologiami oszczędzania energii i obniżenia poziomu hałasu stworzyliśmy systemy klimatyzacyjne o wysokiej wydajności i komforcie użytkowania niezależnie od miejsca montażu.
Pobierz katalog

Lg

Pobierz cennik
Klimatyzatory pokojowe LG to idealne rozwiązanie do domów. Posiadają funkcje chłodzenia 4 D, która jest wyposażona w pionowe i poziome wentylatory obrotowe, które pomagają w równomiernej cyrkulacji chłodnego powietrza w domu, dzięki czemu każdy kąt jest chłodzony równomiernie. Zawierają także filtr ochronny 3M Mikro: filtr ten wykorzystuje silny ładunek elektrostatyczny do czyszczenia toksycznego i szkodliwego pyłu w powietrzu, który może powodować dolegliwości oddechowe i problemy z oddychaniem. Klimatyzatory do pokojów posiadają także funkcję osuszania powietrza i zużywa do 36,4% mniej energii niż normalne klimatyzatory. Pomaga to zachować równowagę między temperaturą zewnętrzną a temperaturą wewnętrzną i temperaturą ciała. Posiadają także funkcję ochronną, która chroni przed dymem przemysłowym i zanieczyszczenia.
Pobierz katalog

Aux

Pobierz cennik
Działająca na rynku od 1986 roku jest zintegrowanym zespołem przedsiębiorstw zajmujących się nowoczesną produkcją inteligentnych systemów zasilania, artykułów gospodarstwa domowego, a zwłaszcza systemów klimatyzacji. Należy do czołowych producentów rozwiązań dla klimatyzacji na świecie, a jej produkty są dostępne w większości krajów na świecie.
i Firma Aux każdego roku inwestuje w badania i rozwój aby jej produkty były konkurencyjne. W 2017 roku firma zainwestowała 400 mln USD. Kolejny kraj , nowe rozwiązania. W Polsce marka zdobywa coraz więcej użytkowników. Powód? Jakość w dobrej cenie. Oto podstawowa tajemnica marki AUX. W przeciągu ostatnich 17 lat Ningbo poczyniła dynamiczne postępy w swoim rozwoju. Firma posiada trzy główne kompleksy produkcyjne w Ningbo, Nanchang i Tianjin. W sumie w zespół firmy wchodzi 7 dużych kompleksów. Urządzenia produkowane przez AUX Group osiągają klasę A++ potwierdzoną odpowiednią etykieta energetyczna zgodną z europejskimi wymaganiami. Z roku na rok AUX Group poprawia jakość swoich produktów, zwiększając sprawność energetyczną urządzeń, stosując ekologiczny rozwiązania technologiczne oraz proponuje nowoczesną ponadczasową stylistykę swoich produktów.
Pobierz katalog

Sevra

Pobierz cennik
Sevra to nowa marka klimatyzatorów na rynku HVAC, którą stworzyła i wprowadziła na rynek firma Wienkra. Marka Sevra to uosobienie najnowszych innowacji technologicznych, a jej szeroka gama pozwoli zaprojektować system klimatyzacji dla każdego wnętrza od małych mieszkań po duże obiekty komercyjne. W gamie produktów Sevra znajdą się klimatyzatory pokojowe RAC, klimatyzatory komercyjne CAC, systemy Multi Split oraz systemy VRF. Seria klimatyzatorów pokojowych, która już trafiła do sprzedaży, to cztery flagowe modele: Ecomi, Comfort, Elegance i Profi.
Pobierz katalog

Gree

Pobierz cennik
Gree to największe na świecie przedsiębiorstwo klimatyzacyjne zintegrowane z działem badań i rozwoju, siecią fabryk oraz centrum usługowo-promocyjnym. 28 lat doświadczenia na światowym rynku HVAC Gree zostało założone w 1991 roku w Chinach. Konsekwentnie budując pozycję marki, z firmy osiągającej roczny przychód 3 milionów dolarów przekształciła się w lidera branży HVAC i największe na świecie przedsiębiorstwo klimatyzacyjne notujące sprzedaż wysokości 16 miliardów dolarów. W 2017 roku Gree zajęła 364 miejsce w rankingu największych firm na świecie według Forbes Global 2000, a wśród firm produkujących artykuły gospodarstwa domowego była na 1 miejscu. Co trzeci klimatyzator na świecie został wyprodukowany w fabrykach Gree Od 2005 roku Gree zajmuje pierwsze miejsce w produkcji i sprzedaży klimatyzatorów mieszkaniowych. Roczna zdolność produkcyjna dla klimatyzatorów RAC to 60 milionów, a dla komercyjnych systemów CAC – 5,5 miliona. Filozofia biznesowej pasji i innowacji Gree stale realizuje misję od „made in China” do „create in China”. Dzięki doskonałej jakości i niezawodności, nowoczesnym technologiom oraz dbałości o środowisko, Gree zapracowała na miano marki godnej zaufania. Klimatyzatory Gree są znane i cenione na całym świecie. Sprzedawane są w ponad 160 krajach, a liczba użytkowników przekracza 300 milionów osób. W Polsce obecne są od ponad 14 lat dzięki Free Polska – wyłącznemu importerowi klimatyzatorów marki Gree w Polsce.
Pobierz katalog

Kontakt

Zarezerwuj bezpłatną wycenę telefonicznie (533013440).

Wizyta

W czasie wizyty  wspólnie wybieramy miejsce instalacji.

Oferta

Po spotkaniu  na e-maila wysyłamy ofertę z ofertą i kartami katalogowymi.

Termin

Po wyborze klimatyzatora rezerwujemy wolny termin. Klimatyzację typu split montujemy jednego dnia.

Instalacja

W umówionym terminie instalujemy klimatyzację.

Szkolenie

Po instalacji pokażemy Ci jak obsługiwać klimatyzację .